خدمات سورا آیریا مهر ​

خدمات شرکت سآمکو

شرکت سورا آیریا مهر خدمات متعددی در حوزه تولید و پشتیبانی نرم افزار انجام میدهد، در ادامه با بخشی از این فعالیت ها آشنا میشویم.

مهندسی مجدد فرآیند

Business Process Reengineering یا مهندسی مجدد کسب و کار به مفهوم تجزیه و تحلیل مجدد و طراحی دوباره فرآیند یک کسب و کار در جهت بهبود شاخص های موثر مانند کاهش هزینه، بهبود کیفیت، افزایش سرعت و درنتیجه رقابتی تر شدن سازمان است. به زبان ساده BPR، حذف روش های قدیمی و ایجاد نگرش جدید به کسب و کار برای ارائه محصول و یا خدمات مورد نظر مشتری است.

خدمات مشاوره ای

داده کاوی به مفهوم استخراج دانش درون داده های ذخیره شده است. باتوجه به حجم داده های درحال تزاید و ارزشمندی روز افزون منابع وب و همچنین وابستگی شدید نهادهای مختلف علمی، سیاسی، تجاری و… به محتوای پایگاه داده ها و توجه به افزایش سرعت و دقت در تحلیل داده های آنها نیاز به اتوماتیک شدن کشف دانش را توجیه میکند.

هوش تجاری

Business Intelligence یا هوش تجاری یک مفهوم کلی است که به هم افزایی تعدادی نرم افزار مورد استفاده در جهت پردازش و تحلیل اطلاعات خام یک سازمان گفته می شود. هوش تجاری یا هوش کسب و کار درواقع از سیستم یکپارچه فعالیت های مرتبط مثل داده کاوی، پردازش تحلیلی برخط یا آنلاین، تحقیق و بررسی و گزارش تشکیل شده است. درواقع کاربرد اصلی هوش تجاری تبدیل کردن داده های تجمیع شده به مزیت رقابتی برای یک سازمان است. بنابراین استفاده از فنآوری هوش تجاری در کسب و کار، یک الزام و ضرورت اجتناب ناپذیر برای هر سازمان با چشم انداز موفقیت همه جانبه است.

نرم افزاهای حسابداری

هرکسب و کار خدمات یا فروش میتواند مطابق با نیازسنجی موثر و همچنین بر پایه اهداف و رفتار سازمانی خود، نرم افزار کنترل فرآیند ها و نظام های مالی درون و برون سازمانی خودرا سفارش دهد. سآمکو در جهت مرتفع نمودن رفتار های مورد انتظار هر نرم افزار حساب داری و تسریع نمودن فرآیند های مالی، فعالیت حرفه ای، بروز و منحصر به فرد دارد.

سیستم کاربردی سفارشی

سیستم کاربردی سفارشی به مفهوم تجزیه و تحلیل مجدد و طراحی دوباره فرآیند یک کسب و کار در جهت بهبود شاخص های موثر مانند کاهش هزینه، بهبود کیفیت، افزایش سرعت و درنتیجه رقابتی تر شدن سازمان است. به زبان ساده BPR، حذف روش های قدیمی و ایجاد نگرش جدید به کسب و کار برای ارائه محصول و یا خدمات مورد نظر مشتری است.

مدیریت پرتال ها

Content Management System یا سیستم مدیریت محتوا به مفهوم یک سیستم نرم افزاری است که به واسطه آن میتوان محتوای یک پرتال یا وب سایت را مدیریت کرد. از مزایای داشتن CMS میتوان به صرفه جویی در زمان بروزرسانی وب سایت، بهبود امنیت وب سایت، تقویت پشتیبانی پرتال، انعطاف پذیری و استفاده از انواع اطلاعات و داده های موجود و... اشاره کرد. سآمکو با بهره گیری از بروزترین فنآوری روز و با داشتن کادر علمی و متخصص، آماده طراحی و تولید سیستم های مدیریت محتوا متناسب با نیاز و ورضایت بخش سازمان ها است.

داده کاوی و وب کاوی

داده کاوی به مفهوم استخراج دانش درون داده های ذخیره شده است. باتوجه به حجم داده های درحال تزاید و ارزشمندی روز افزون منابع وب و همچنین وابستگی شدید نهادهای مختلف علمی، سیاسی، تجاری و… به محتوای پایگاه داده ها و توجه به افزایش سرعت و دقت در تحلیل داده های آنها نیاز به اتوماتیک شدن کشف دانش را توجیه میکند.

فنآوری اطلاعات و سخت افزار

سآمکو با دنبال کردن دو استراتژی نوآوری روزافزون و رشد و توسعه سریع هم اکنون قادر است با بررسی های راهبردی در زمینه فنآوری اطلاعات و تامین تجهیزات مورد نیاز سخت افزاری، آماده همکاری با نهادهای معتبر در زمینه های مذکور می باشد.

ارتباط با ما

همین الان شروع کنید